Krásní koně

Pamatuji si, že jako malé dítě jsme měli doma koně. Měli jsme doma tři koně a musím říct, že jsem byla naprosto uchvácena. Takoví koně jsou naprosto krásná zvířata. Jsou to honosná zvířata, která mi dělala radost opravdu celé dětství a dospívání. Taky jako dítě jsem měla moc ráda závody. taky jsem zkoušela jezdit parkurové závody na koních. Opravdu hodně mě to bavilo. Navíc taky bylo prima, že v okolí byli další koně. Takže jsem si našla taky mnoho přátel, který mají doma koně, což bylo nejlepší. Takže to taky pak dopadlo tak, že jsme s kamarády jezdili na výlety někam na louku anebo do lesa, samozřejmě na koních. A nejkrásnější na tom všem bylo, když jsme v létě chodili plavit koně. Je to opravdu úžasný zážitek. Sedět na koňském hřbetě a být ve vodě.

Dceři koupím křečka.

Někdy se stávají i takové velmi vtipné okamžiky. Tak třeba například, když jsem minulý rok plavila svého koně. Je to opravdu krásný a statný kůň. Bohužel ale asi se mu to nějak ve vodě nelíbilo. A tak místo toho, aby kůň z vody raději odešel, tak se převrátil a mě shodil. Sice nevím, jak se to mohlo stát, protože nikdy to neudělal.

Zvířata mám hodně ráda.

Ale možná že se kůň jenom nudil, tak potřeboval nějakou zábavu. To už se ale nedozvím, ale nevadí mi to. Ale i přes tyto nehody mám koně strašně ráda. Kůň je moje nejoblíbenější zvíře a nedokážu si bez něj představit život. I když už nebydlím u rodičů a nejsem teenager, tak stále bydlím na vesnici. Na vesnici žiji s mým manželem a dvěma dětmi. A máme opravdu mnoho zvířat. A mimo jiné, že máme koně, tak máme taky psy kočky a slepice. Lepší život jsem si opravdu vybrat nemohla. A letos si moje mladší dcera moc přeje křečka. Jako dítě jsme doma měla taky nějaké křečky a moc mě to bavilo si s nimi hrát. Taková malá zvířátka jsou roztomilá a bezpečná, takže si jsme jistá, že dcera bude z křečka naprosto nadšená.