Proč mají ženy tolik kabelek

Téměř žádná žena se neobejde bez nějaké tašky, kabelky nebo batůžku, do kterého by si dala vše potřebné. Ne nadarmo si muži z žen utahují, že s sebou nosí všechno. Když ale chtějí něco do kabelky schovat, tak už jim je úložný prostor, který sebou nosí jeho partnerka, dobrý.

V V kabelkách muži většinou najdou vše od malovátek, přes mobilní telefon a doklady až po jídlo a hygienické potřeby. Na rozdíl od mužů totiž ženy nemají tak velké kapsy na džínách a potřebují toho mnohem více než muži. Proto mají některé ženy doma opravdu velkou spoustu kabelek, batůžků a dalších tašek, které s sebou nosí na různé příležitosti.

kabelka

V každém šatníku většinou najdete koženou kabelku různé velikosti. Dnes je velmi moderní hnědá kožená kabelka Nová Kabelka, která se hodí téměř ke každé barvě oblečení. Může se jednat o malou taštičku přes rameno na nejnutnější doklady až po velkou tašku, do které se vlezou i pracovní podklady a oběd. Dále by v žádném případě nemělo chybět psaníčko, které se hodí na slavností příležitosti. Velikost většinou závisí na tom, co vše s sebou žena potřebuje nosit. Pokud se do ní ale vejde peněženka a osobní doklady, nemusí být nijak obrovské. Dalším nezbytným kouskem, který naopak moc vidět není je batoh, který se hodí na turistiku nebo různé rodinné výlety.

hnědá kožená kabelka

Praktický je především pro své přihrádky a úložný prostor, do kterého se toho vejde opravdu spoustu. Hodně barev, velký výběr velikostí a materiálů zajistí ženě možnost vybrat si takovou kabelku, které se zrovna hodí k jejímu oblečení a k tomu, co vše do ní zrovna potřebuje dát. Pokud jste se tedy do teď divili, proč má vaše partnerka ve skříni nebo šatně tolik tašek a přišlo vám to zbytečné, teď už víte, proč tomu tak je. A pokud jí chcete udělat radost, tak ji vezměte na nákupy a pořiďte jí další. Uvidíte, že bude nadšená.

Previous Article

Next Article