Vše pouze přírodní? Proč ne!

Zdravý životní styl a bio potraviny se dostali do podvědomí lidí i díky nějakému trendu, který se mezi námi v posledních letech rozproudil. Někteří ani nevědí, proč by měli chtít využívat jen přírodní produkty, a to jak ve stravě, tak i co se týče kosmetiky. Jednoduše se to „nosí“, a tak následují tento trend jako ovečky. Co se ale schovává za takovým „přírodním životem“ je kouzlo, které nám může prodloužit i několik let života.
ovocný salát

Bio potraviny a zdravá výživa

Obchody s bio potravinami a zdravou výživou jsou dnes už na každém rohu. Nalezete v nich prakticky všechno, co běžně dostanete v obyčejných potravinách, ale v něčem se podstatně liší!
Bio potravina je EKO potravina, vyprodukována z ekologického zemědělství. Jedná se tedy o potravinu, která není nijak chemicky upravovaná, neobsahuje žádné konzervanty a zbytečné látky, které v těle vůbec nepotřebujeme. Ve zdravé výživě nalezete tedy potraviny, které jsou bohaté na vlákninu, minerální látky a nespočet vitamínů a proteinů.

Přírodní kosmetika je pro naši pleť a pokožku výhodná!

To, jakou kosmetiku používáme, ať už je to pečující nebo dekorativní, se může ve velké míře zviditelnit na naší pleti a pokožce. Náš vzhled tedy v mnohém ovlivňuje složení dané kosmetiky, která nám často pleť a pokožku dráždí a zbytečně ji zatěžuje.
Právě v tom je dokonalá přírodní kosmetika, protože v ní nenajdete žádné toxiny, stopy alkoholu a dráždivé látky, které by vaší pleti a pokožce uškodili. Vyrobit takovou kosmetiku si můžete i doma, a to prakticky cokoliv.
· přírodní deodorant
· maskuna obličej
· domácí peeling
· mýdlo
· zábalna ruce
· pudrnebotvářenku na obličej
· balzámna rty
To je jen několik tipů, pro výrobu vlastní přírodní kosmetiky i u vás doma.
kosmetický olej

Je k něčemu život na „přírodno“ dobrý?

Udělat něco prospěšného pro vaše zdraví bez nějaké extrémní dřiny můžete kdykoliv. Pomoci vašemu tělu a vzhledu vypadat lépe můžete i díky přírodě, která je čistá, bez jakéhokoliv zásahu moderní doby a účinná díky naturálnímu složení všeho, co nám plody z přírodního prostředí nabízí. Nepromeškejte proto šanci starat se lépe o vás samotných, protože vám to vaše tělo později vrátí dvakrát tolik. Uvidíte!