Víte, jaká je vaše váha? Ověřte si svůj skutečný stav

Máte pocit, že už ručička na vaší váze ukazuje příliš mnoho? Chtěli byste nosit oblečení o dvě konfekční velikosti menší? Anebo se chcete jednoduše zbavit nadbytečných kilogramů, které vám překážejí v dosažení ideálu krásy? Něco takového je samozřejmě možné, jen byste si měli být skutečně jistí tím, zda to, co považujete za nadváhu, jsou opravdu nadbytečné kilogramy a nejedná se pouze o váš pocit. Zhubnout nadváhu je jistě zdravé, ovšem pro zdraví je důležité i to, abyste nehubli více, než je žádoucí.

dessert-3360333_640

Jestliže chcete zjistit, jak na tom skutečně jste, a zda je vaše hmotnost zdravá a optimální, anebo naopak trpíte nadváhou či podváhou, vyzkoušejte BMI kalkulačku!

Použití BMI kalkulačky je ideální způsob, jak si ověřit, jak na tom se svou váhou skutečně jste, a zda se nejedná pouze o váš mylný pocit, že je něco v nepořádku. Vlastně není nic snazšího, než si spočítat BMI index, který vám dá jednoznačnou odpověď na otázku, zda byste se měli pustit do hubnutí, a dokonce vám může poradit, jakou cestou se vydat.

Jakmile do kalkulačky zadáte svou aktuální hmotnost, tělesnou výšku a věk, objeví se číslo, které vyjadřuje váš aktuální stav. A to dokonce do té míry, že ho můžete srovnávat s ostatními lidmi, ať už se jedná o ženy či muže různého věku a stáří. Ano, i to umí tento index – může porovnávat hmotnosti různých lidí, a proto je ideální jak pro nejrůznější výzkumy, tak i v praxi pro lékaře a různé výživové poradce.

diet-695723_640

Je čas na hubnutí?

Když se vám potvrdí, že je ten pravý čas, abyste se svou postavou začali něco dělat, můžete se vydat pohodlnou, spolehlivou, a poměrně rychlou cestou – můžete vyzkoušet ketogenní dietu. Ta je postavena na speciálním jídelníčku bohatém na příjem bílkovin, který vás dokonale zasytí a umožní vám hubnout bez pocitu hladu a redukce svalové hmoty.

A co je zásadní – je ověřeno, že tato cesta skutečně vede k cíli!