V koupelna ideální pro ženu

Pro mnoho lidí se může zdát, že ženská koupelna je prostě růžová. Nemusí to tak být a povíme vám, jak zařídit tento interiér s potěšením!

Ženská koupelna – musí být růžová?

Samozřejmě ne! Interiér, který bude dokonalý pro ženy, je jemný a má velké množství doplňků. Může to být retro nebo i koupelna navržená v moderním stylu. To záleží na vašem vkusu a preferencích. Černá, která je velmi elegantní, může být stejně dobrá jako růžová. Barva, která je stále módní, je špinavě růžová, která dokonale ladí s rovnoměrnou šedou barvou.
moderní bílá koupelna

Jaké vybavení by mělo být v ženské koupelně?

Nejprve vyvstává otázka, zda by taková koupelna měla mít vanu nebo sprchový kout? Pokud je na to místo, měla by to být vana. Nejvhodnější je volně stojící vana, která je opravdu královnou koupelny a nejenže vypadá velmi působivě, ale její použití je opravdu potěšením.
V koupelně pro ženy je celá oblast umyvadla rozhodně důležitá, ne-li nejdůležitější. Právě tam trávíme nejvíce času, začínáme a končíme den. Koupelnu musíte pečlivě promyslet, abyste ji mohli pohodlně používat. Každý prvek je opravdu důležitý. Při výběru skříně na umyvadlo bychom se neměli řídit pouze vizuálními vlastnostmi. Samozřejmě jsou ale také důležité. Estetika by však měla jít ruku v ruce s funkčností. Ideálním řešením bude hluboká, prostorná skříňka s tichým zavíráním. Při výběru bychom měli věnovat pozornost tomu, zda je dobře chráněna před negativními vlivy vlhkosti.
Dalším důležitým prvkem je samotné umyvadlo. Ta, která lze zařadit mezi horké trendy posledních sezón, jsou umyvadla na pracovní desce. Tyto modely mají vyšší okraj, a díky tomu je můžete používat pohodlněji než standardní umyvadla. Při mytí obličeje nebo zubů není nutné se příliš ohýbat. Výhodou je samozřejmě i vzhled. Vypadá to speciálně, je k dispozici v mnoha tvarech a hodí se prakticky pro každé uspořádání. Díky tomu, že se jedná o tzv. modely umístěné na pracovní desce, získáme další úložný prostor.
kresba koupelny

Sázejte na elegantní doplňky!

Příslušenství je něco, co dává interiéru konečný nádech. Trh je plný koupelnových doplňků. Neměli bychom si však vybírat ty nejlevnější, vyrobené pouze z plastu. Nejen, že při čištění nejsou bezproblémové, ale také nevypadají tak dobře jako skleněné nebo kovové.

Previous Article