Stop vybírání si kousků na postavu!

Vybírat si kousky podle postavy je blbost, i když to hodně žen dělá. Jasně, je třeba si vybrat něco, co nám sedí a v čem se cítíme dobře, ale rozhodně to neznamená zahodit něco, co se nám líbí, ale hold v tom máme třeba jen trochu tlustá stehna. Je to přeci blbost, protože nikdo nikdy na světě neřekl, že musíme nosit zahalen tělo, pokud na něm máme nějaké nedokonalosti. Nikde není napsáno, že holky s velkým zadkem musí zadek schovávat a zakrývat, aby nešel vidět. Nikdo nikdy neřekl to, že holky s malými prsy nesmí nosit výstřih a zároveň že holky s velkými prsy nesmí nosit trička bez podprsenek. To je blbost, protože tito lidé asi neví, že to neznamená nechat prsa plandat, ale existují různé vychytávky, které vám to dovolí a podprsenku si opravdu vzít nemusíte.

pásky na prsa

Jistě jste někdy zažili, že jste si chtěli koupit tričko, ale to bylo potřeba nosit jen bez podprsenky, většinou se to děje ale u šatů, které si musíte vzít jen bez podprsenky, protože by tam vypadala hodně blbě – mají třeba volná záda nebo takový výstřih, ve kterém jde vidět úplně každá podprsenka. V tomto případě jste kousek oblečení zahodili a dál to neřešili, prostě jste si ho nevzali. Toto je ale špatný přístup, my vám teď ale poradíme, co v takovém případě dělat, na to se připravte.

pásky na prsa

V takovém případě rozhodně není vhodné vzít kousek oblečení a zahodit ho jen kvůli tomu, že vám v něm jde vidět podprsenka (nebo cokoliv jiného). Nikdy nevyhazujte oblečení, protože vás něco omezuje, protože vás to ve skutečnosti ani neomezuje, a to vám ukážeme teď. Když máte tedy šaty, kde nesmí být podprsenka, vyzkoušejte pásky na prsa. Zní https://www.odpovedi.cz/otazky/jak-zni-cestina-cizincum to děsivě, ale jsou to pásky, které jsou vodotěsné, tedy nevadí jim pot ani voda, kterými si slepíte prsa tak, aby vám držely tvar a vy tak mohli vyjít ven bez podprsenky. Jsou třeba i v barvě vaší kůže nebo v barvě šatů, to jen tak pro jistotu, jinak vidět ale nejdou, protože si je můžete nalepit tak, jak chcete.