Mobilní dům na prodej

Dnes zde pro vás mám další nabídku mobilního domů (mobilheimu), který se jmenuje Atlas Sahara 09 Top-mobilnidomy.cz.

Atlas Sahara O9 (19)

Počet pokojů: tři pokoje

Cena mobilního domu Atlas Sahara 09 (19): 276 000 korun

ploty (2)

Když přijdeme k tomuto mobilnímu domku, jako první nás může zaujmout bílý proužkovaný design mobil heimu. Před mobil heimem je malá židlička na posezení a odpočinek. Když vejdeme do mobilního domku, jako první můžeme vidět obývací pokoj, který je opravdu elegantně zařízený. Můžeme zde vidět tři černé velké prostorné sedačky z příjemného materiálu na dotek. V obývacím pokoji je také dřevěný stolek obklopený dvěma židličkami. Na stolku je položená vázička s květinami. V rohu místnosti jsou dvě poličky, které jsou dřevěné a jsou ohraničené sklem a dají se v případě potřeby odsunout. Na každé poličce jsou postaveny dvě lampičky.

interior-2685521_1920

Jako další zde máme kuchyni, která je opravdu nádherná. Je sice menší, ale útulná a dá se v ní velmi dobře vařit. Veškerý nábytek v kuchyni (šuplíky, do kterých se dává koření, cukr, různé suroviny jako například rýže, těstoviny, bulgur atd) jsou ze dřevěného materiálu, což může vyvolávat pozitivní dojem, protože dřevěný materiál působí ať už v domě, nebo v bytě, nebo v chatě či mobil heimu opravdu elegantně a je radost se na tento materiál dívat. Podlaha v kuchyni je kachličková. Dále zde máme i toaletu, ve které je sprchový kout, jedno umyvadlo a nějaké poličky okolo. Jako další zde máme ložnici, ve které můžeme vidět tři postele (na každou se vleze maximálně jeden člověk).

Pokud váháte nad touto nabídkou koupit si tento mobil heim (Sahara Atlas 09 (19), určitě neváhejte a kupte si ho, za tu cenu to stojí. Mobil heim je opravdu nádherný a prostorný a určitě se v něm potenciálnímu majiteli bude opravdu dobře bydlet, takže pokud máte o něj zájem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem, prosím.