Hra, která neomrzí

Film, který dokáže zaujmout a doslova vtáhnout do děje, tak musí být nejen zajímavý, ale především napínavý. Doslova přesvědčit diváky o tom, že i oni by mohli být hlavními hrdiny a dokázali by rozluštit nejednu svízelnou situaci. Právě takové děje motivují již několik let tvůrce únikových her, které jsou stále oblíbenými atrakcemi. V podstatě mají jedno společné a to, že mají svůj příběh nebo děj a ten si zkrátka hráči musí zažít. Cílem je projít všechny úseky, rozluštit různé hádanky a dostat se ven z tohoto okruhu. Prostory, ve kterých se zábava odehrává, jsou vlastně tvořeny podle filmů a tak se lze setkat s různými filmovými žánry, jako je sci-fi, western, s akčním dějem nebo dokonce rovnou s hororovým tématem. Většinou si hráči vyberou žánr, který jim nejvíce vyhovuje a tak si ho mohou dokonale vychutnat.exit – konec hry.jpg
Pro koho je hra určena?
V podstatě všechny generace, si přijdou při správném výběru hry na své, a mohou si ji dokonale užít.

  1. Rodinná hra – ideální je si společně vybrat nějaké téma, které si zahrají rodiče s dětmi. Je to společný zážitek a krásná vzpomínka na společně strávené chvilky.
  2. Kamarádský souboj – parta kamarádů si může poměřit síly a postřehy, mohou si vzájemně pomáhat a doplňovat.
  3. Teambuilding – proč nedopřát svým zaměstnancům nějakou zábavu, kde se právě mohou více sblížit? Je to vcelku jednoduchý princip, protože společný zážitek sbližuje a utvrzuje samotný kolektiv.
  4. Klubová hra – různé kluby nebo týmy si mohou v rámci svého setkání najít i jinou zábavu, než jim poskytuje jejich vedoucí. V podstatě když se vybere správná hra s dobrým motivem, jako je například nějaká úniková hra Kutná Hora Enigma Escape.cz, tak to pomůže samotnému družstvu, aby se naučilo společně řešit nesnadné situace.

vězení, které je vybavené podle skutečných podob.png
Po celé naší republice je mnoho měst a míst, kde jsou právě vytvořeny místnosti pro tento herní žánr. Není problém si z nich dokonce udělat takové turné po naší zemi a vyzkoušet si jakýkoliv dobře vypracovaný filmový děj v realitě. Tady se rozhodně nikdo nudit nebude.