Zbavte se starostí jedním rozhodnutím

V současné době stále více konkurují klasickým bankám instituce, které nemají s bankovním sektorem nic společného. Konkurence https://www.hypotekybezregistru.cz/se týká především oblasti úvěrů a hypoték. Jednou z velkých výhod, pro které se mnoho klientů rozhodne právě pro některého nebankovního poskytovatele, je tolerance záznamů v registrech dlužníků. Překážkou nejsou ani exekuce a nízký příjem. Vše je totiž postaveno na docela jiných pravidlech.

graf

  • Jedná se o zastavení nemovitosti, na kterou pak budete své finance čerpat.
  • Jelikož jde pouze o zmíněnou nemovitost, lze celou záležitost natolik urychlit, že má klient potřebné finance k dispozici už za několik málo hodin.
  • Odpadá totiž zjišťování veškerých dalších informací.

Stačí zaslat fotografie vybrané nemovitosti (rodinný dům, penzion, pozemek, garáž apod.) a vše ostatní nechat na poskytovateli. Nemusíte se starat ani o ocenění nemovitosti. Vše zařídí druhá strana. A to velice rychle a pro svého klienta zdarma. Předem se nic neplatí. Velice výhodná je i splatnost úvěru, která může trvat až třicet let.

Peníze můžete mít teď

Nebankovní hypotéku si volí jako svou záchranu klienti, kteří se dostali do zoufalé situace a potřebují finanční prostředky, pokud možno okamžitě. V tomto případě je možné začít čerpat už po několika dnech po podpisu všech náležitostí. Jestliže vám ale opravdu něco už „hoří“, pak můžete požádat o expresní čerpání. V tom případě máte peníze už v den podpisu.

dolary

  • Jestliže se vaše situace během této doby změní pozitivním způsobem a například vaše záznamy v registrech budou vymazány, pak můžete kdykoli nebankovní hypotéku refinancovat v bance.
  • Pochopitelně, že bez sankcí.

Po dobu splácení úvěru se nemění úroková sazba. U klientů s drobnými záznamy se jedná o čtyři procenta a u závažnějších záznamů se úrok pohybuje od sedmi procent.