V módě jsou dokonale vyladěné interiéry, a to bez výjimky

Jen málokdo má dnes interiér tvořený různými, vzájemně nesladěnými kousky vybavení. Křeslo po babičce, sedací souprava po rodičích, police po strejdovi. A do toho všeho různě barevné textilie, kde co zbylo, kde co bylo nejlevnější. Na takovou výbavu bytu není dvakrát pěkný pohled, proto není divu, že většina lidí považuje podobný stav za provizorium z doby, kdy všichni měli málo peněz a možností, a snaží se vše napravit, jak jen to jde.

nálepka

Ovšem vyladit byt do posledního detailu není žádná hračka. A můžete se do toho zpravidla pustit až tehdy, kdy máte po ruce dostatek peněz, i když je pravda, že mnoho lidí je v dnešní době ochotných měsíce jíst pouze suchý chleba, než by si nechali ujít dokonale vyladěný interiér. Pokud tedy i vy patříte k nim, a chcete mít vše dokonale vyladěné už od začátku, tak pamatujte, že platí, že celkový dojem vytvářejí detaily.

Jakou si vyberete sedací soupravu, koberec anebo třeba tapety, tak to je jistě velice důležité a významně to ovlivní, jak se budete ve své domácnosti cítit. Avšak když přijde řeč na celkový dojem, který si z vašeho zařízeného bytu odnesou vaše návštěvy, pak platí, že o vašem úspěchu či neúspěchu zpravidla rozhodují úplné drobnosti.

spínač světel

Například když budete celý svůj obývací pokoj ladit do červena a veškeré jeho vybavení bude v tomto tónu, tak jistě na nikoho neudělá příliš dobrý dojem bílá zásuvka, která bude zářit do daleka.

Ještě do nedávna bylo nutné řešit tuto drobnou, ale nepostradatelnou elektroniku tím, že jste ji doma natřeli potřebnou barvou anebo polepili pěknou tapetou. Ovšem od chvíle, kdy se na našem trhu objevila dokonale designově vychytaná řada zásuvek a vypínačů schneider unica, je všechno najednou jinak. Pro tuto řadu je typický modulární systém s jednotnými strojky, což znamená, že si ke konkrétní zásuvce či vypínači můžete zvolit libovolnou barvu a tvar rámečku, které do vaší domácnosti dokonale zapadnou.