Stěhujeme se s novým nábytkem a koberci


Dosluhují vám domácí spotřebiče, máte doma starý nábytek, který byste rádi vyměnili za nový, a v podobném duchu se to odvíjí i u podlahových krytin? Vaše koberce jsou znečištěné a zapáchají a jelikož jsou prošlapané, nemá význam je nechat vyčistit a stěhovat do nového bytu? Pak spojte stěhování s pořízením nového vybavení a domluvte se stěhovací firmou, aby se podle toho také zařídila.

stěhování koupelny s pračkou

Montáž nábytku – s nábytkem to může probíhat tak, že vám jej smontuje stěhovací firma až na novém působišti. Do vašeho původního bytu si pouze necháte přivézt nový nábytek v krabicích, což vám zároveň ušetří jeho balení. A nepotřebného starého nábytku se zbavíte buď darováním, bazarovým prodejem anebo jej necháte odvézt na sběrné stanoviště.

Nové koberce – aby to nebylo příliš komplikované, a měli jste zároveň přehled, nakupujte koberce tak, aby vám je dovezla přepravní společnost ještě na starou adresu. Tam je ponecháte v rolích, pouze překontrolujete zásilku a stěhovací firma koberce přestěhuje spolu s ostatními věcmi. Jestliže ale máte možnost ještě před stěhováním koberce položit na novém působišti, neváhejte, protože tím si připravíte místnosti k zabydlování.

stěhování koberců

Spotřebiče – výhodné je nakoupit například chladničku a pračku v jednom obchodě. Přivezou vám je na vaši starou adresu zabalené na paletách a stěhováci je pak převezou v zabezpečeném stavu. Vy se pak jen domluvíte se stěhováky, aby z vaší staré adresy odvezli na sběrný dvůr spotřebiče, které již nepotřebujete

Svítidla a bytové doplňky – jestliže znáte koncepci nového bydlení a máte již nakoupené koberce a nábytek, mohli byste využít této příležitosti i k pořízení stylových svítidel, závěsů, rolet, žaluzií a dalších doplňků, aby dobře ladily s tím ostatním. Stěhovací firma vám vše samozřejmě v rámci komplexního stěhování v Praze převeze na nové místo.