Skákáním ke štíhlé postavě

Zdá se vám, že začínáte až nebezpečně rychle nabírat kilogramy a chcete s tím něco dělat? Ideální je začít s jídelníčkem, který byste si měli nastavit tak, aby v něm bylo pouze omezené množství cukrů a živočišných tuků. Bez toho se asi do starých plavek v létě nevejdete. Když už jsme u toho měnění životního stylu, neměli byste zapomínat ani na pohyb, přesněji aerobní pohyb, tedy za přítomnosti kyslíku. Díky tomu můžete proces hubnutí značně urychlit a zároveň si zlepšit i svou kondici. Takovýto pohyb může mít celou řadu forem. V posledních letech se nejen ve světě, ale také i u nás uchytilo skákání na trampolíně.
děvčata na trampolíně
Mnoho lidí si myslí, že trampolína je pouhopouhou hračkou, se kterou si užijí tak maximálně děti, ale pro dospělé není určena. To je i není pravda. Předně, skákání na trampolíně mají děti opravdu rády, i proto jsou dnes k vidění v mnoha školkách nebo na dětských hřištích. Nejedná se ale o hračku, nýbrž o regulérní cvičební nástroj, s jehož pomocí se můžete dostat do formy. Zkuste každý den skákat třicet minut vkuse a uvidíte, že během jediného měsíce se vaše fyzička výrazným způsobem zlepší. Navíc tím posílíte i svalstvo nejen na nohách, ale i střed těla .
salto nad trampolínou

Nešetřete

Stejně jako u čehokoliv jiného, i v případě trampolín se vám určitě vyplatí vsadit si na kvalitu. Ta sice stojí často i o pár tisícovek více, ale vynaložená finance se vám rozhodně vrátí. A to jak v podobě bezpečnosti, tak i co se týče životnosti. Ty nejlevnější modely totiž postrádají některé velice důležité bezpečnostní prvky jako jsou kryt na pružiny, případně ochranná síť. Před koupí trampolíny byste si měli rozhodnout, zdali chcete venkovní typ, který bývá určen pro více lidí, nebo si přejete cvičit raději v soukromí svého obydlí. Zahradní verze jsou samozřejmě o něco větší a může je najednou využívat více lidí, ty určené do domácnosti jsou vhodné pouze pro jednoho člověka.