Proč se nám v sexu nedaří


Kde koupit Viagru je obvyklý internetový dotaz ve vyhledávačích, ale to neznamená, že jej tam musíte zadávat i vy. Trápí-li vás problémy s erekcí a ztrácíte o svou partnerku zájem, přitom tomu neodpovídá váš mladistvý věk, položte si otázku, kde je asi příčina toho všeho, protože nic se nikomu neděje náhodně. Víte o tom, že ve skutečnosti žádná náhoda neexistuje, a že vše je jen obrovská síť příčin a následků lidských voleb? Co si zvolíme a prožíváme, to máme a takoví jsme.

partneři na pláži

Jsme vystresovaní – podívejte se kolem sebe, kolik vystresovaných jedinců a stresových vlivů tu dnes je. Dříve to tak nebylo a doba je taková, že stres ovládá celou společnost a vodí ji jako marionetu po jevišti. Tohle přece nechceme, anebo ano? Postavme se stresu na odpor, jen my to můžeme zvládnout a nikdo nám v tom nepomůže. Tedy vlastně ano, pomůže, moudrá příroda a civilizace lidských bytostí, co tu žily před námi – již před tisíci lety lidé věděli, že se jim vyplatí sušit kořen adaptogenních rostlin a užívat je proti stresu, na podporu testosteronu a mužské erekce, a i na další neduhy.

dívka s chlapcem

Jsme podvyživení – spatříte-li otylého chlapa, pomyslíte si, že si určitě neodpírá dostatek jídla, a že mu podvýživa rozhodně nehrozí, ale víte, že nemáte pravdu? Kvantita není totéž, co kvalita, tedy jinými slovy množství potravin versus jejich výživová hodnota, a zatímco v prodejnách zdravé výživy se kvalitní potraviny krčí v koutku na malém prostoru, ve velkých supermarketech přetékají regály zbožím, co by lidé jíst neměli (samozřejmě se to netýká úplně všeho).

Jsme zajatci sexuálních předsudků – o sexu panuje https://zahranicni.ihned.cz/blizky-vychod/c1-65940500-libanonsky-premier-rezignoval-boji-se-o-zivot-v-zemi-pry-panuje-atmosfera-jako-pred-atentatem-na-jeho-otce celá řada předsudků, které zbytečně lidem komplikují život, a jedním z nich je vnímání přirozených vůní lidského těla. Jestliže vás partner (partnerka) přitahuje vůní svého potu, není to žádná úchylka, ale naopak dobrá zpráva, že se k sobě hodíte pro plození zdravých dětí.

Previous Article