Komunikace s klienty

Má svá pravidla

Když se zabýváme třeba výrobou třeba nějakých produktů, tak našim cílem je prodat výrobky za dobrou cenu. Ty kupují zákazníci, a proto je důležité s nimi správně komunikovat. Když mluvíme s nějakým zájemcem, tak právě komunikací jej můžeme přesvědčit k tomu, aby našich služeb využil. Zároveň získáváme jistou pověst, protože když o nás bude známo, že třeba odpovídáme na zprávy za hodně dlouhou dobu a nejsme moc ochotní, tak se nedají čekat žádné zázraky.

aplikace telegram

Správná komunikace má svá pravidla, která je dobré vždy dodržovat. Důležitá je spisovná a dobře podaná forma, kdy sdělíme potřebné informace bez zbytečného protahování. Aby Vás lidé mohli kontaktovat, tak je dobré mít více možností jako třeba email, telefon a osobní schůzka. Na dotazy je potřeba odpovídat pravidelně, aby lidé nemuseli čekat třeba týden. I když nejste zrovna rozený řečník či spisovatel, tak se vše dá natrénovat.

Telefonní číslo

Telefon je často volená varianta, protože můžeme s druhou stranou mluvit v reálném čase a klidě rovnou celou záležitost vyřešit. Jistě jste si všimli, že větší společnosti mnohdy mývají telefonní čísla, kde se opakují různé číslice či má různou kombinaci a podobně. To není jen tak nějaká náhoda, protože takové číslo si lidé snadno zapamatují, i když jej někdo zmíní jenom v rádiu a podobně. I vy takové číslo můžete mít. Kde jej sehnat? Není to nic složitého, protože se stačí podívat na zlatá čísla, což je web, který nám taková telefonní čísla nabízí. Zlatá čísla podle kategorie je přehledné rozdělení, kde si snadno vyberete kombinaci, kterou chcete.

mobilní telefon

Čím je číslo vzácnější, tím pochopitelně stojí více peněz. Takže od pár desetitisíců se pohybujeme až po statisíce. Číslo je však něco, co už nám zůstane, takže se jedná o jednorázovou platbu. Prodávají se tu i VIP SPZ, přičemž zrovna takovou nikdo jiný nemá.