Ekonomické a výkonné Osram autožárovky


Mezi hlavní přednosti náleží u světelného zdroje výborné podání barev, eliminace zdraví škodlivých látek. V tomto případě je zapotřebí při výběru pamatovat na to, že je prioritou životnost, dostatek světla, který nesmí ale příliš oslňovat. Je zapotřebí si před nákupem zodpovědět jisté otázky.
crossover xt5.jpg

Jak rozpoznat životnost?

Zde se dá řídit jednoduchou rovnicí, tj. čím vyšší výkon, tím kratší životnost. Pokud chcete, aby byla výdrž co nejdelší, pořiďte si Osram autožárovky, které disponují dlouhou životností. Jsou garancí kvality a sázkou na jistotu.

Proč preferovat značkové zboží?

Sice i levné neznačkové žárovky mohou poskytnout dobrý poměr výkonu a životnost, je zde však značné riziko nízké a špatné svítivosti a krátké výdrže. Z praxe je tento fakt prokazatelný. Dlouholetí výrobci se zaměřují na sortiment spolehlivých výrobků, mezi které náleží i Osram autožárovky. Jedná se o spolehlivé osvětlení s garantovanou homologací. V případě potenciálního problému či poruchy je mnohem snadnější proces reklamace.

Vzhledem k tomu, že se jedná o prvotřídní kvalitu a zásluhou speciální technologie, jsou žárovky ekonomické, přesto velmi efektivní a řádně propracované. Stejně tak mají lepší parametry a není třeba se obávat nesprávné homologace.
světla pro denní svícení.jpg

Jak však poznat, že žárovka poskytne dost světla? Je zapotřebí se v tomto případě zaměřit na světelný tok. Právě u výše uvedených hodnotných žárovek se pohybuje zhruba mezi 1400 až 1500 lumeny. Avšak dejte si rovněž pozor na výkonnější žárovky. Mějte na paměti, že podstatně vyšší světelný tok, tj. nad 1500 lumenů není povolen. V takovém případě by mohly žárovky oslňovat řidiče v protisměru.

Jak je to s barvou?

Jsou řidiči, kteří chtějí do automobilu montovat modré žárovky, coby imitace xenonového světla u dražších vozů. Ovšem tady pozor na to, že dle zákona musí autožárovky vydávat bílé spektrum světla. Povolen a tolerován je jen lehký nádech modré. Vydatnější modré žárovky jsou pro běžný provoz zakázány, ke všemu nedostatečně osvětlují silnici.