Dárky pro zákazníky


Zákazníci jsou lidé, bez kterých by vaše společnost nejspíš neexistovala, a to platí i o pro ostatní firmy. Právě zákazníci jsou nejdůležitějším faktorem společně se zaměstnanci a právě zákazníci vytváří váš zisk. Pokud už na trhu fungujete dlouho, tak určitě máte své odběratelé, které s vámi spolupracují celý rok. Pokud ano, tak je důležité jim vyjádřit přízeň a něčím je za zisky obdarovat. Pokud stále nemáte nic koupeného, tak zvolte jeden z těchto dárku.

klíčenky na krk

  • Klíčenky na krk – Jedná se o velmi oblíbený dárek, který ocení skoro každý. Klíčenky na krk od promodarky, jsou však v něčem originální, a to v tom, že se dají vyrobit v různých tloušťkách a barvách. Velkou výhodou je i fakt, že se dá klíčenka potisknout logem vaší firmy, či textem, který si sami vyberete. Klíčenky jsou a ještě dlouho budou oblíbeným dárkovým předmětem a mohou posloužit v mnoha ohledech. Na klíčenku si můžete připevnit vstupovou kartu od dveří v práci, či klíče.
  • Hrníčky – Ať si každý říká co chce, tak hrníčky jsou stále originální. Každý kdo přijde od práce, tak si hned běží pro čaj nebo kávu a využijete tak okamžitě hrnek. Navíc na hrníčku může být nejrůznější text nebo logo. Jedná se tak o originální dárek pro své zákazníky, který zaručeně využijí.

klíčenky na krk

  • Potištěný textil – Oblečení patří k dalším dárkovým předmětům, které se vyplatí. Na textil si můžete nechat udělat text, logo a zvolit si samozřejmě barvu a velikost. Jedná se o originální dárek, který můžete využít do práce i v osobním životě. Textil je tak perfektním dárkem pro zákazníky, zaměstnance, ale i pro děti. Navíc, pokud se někomu nelíbí, tak si ho může nechat jako hadry do dílny.

Při pořizování dárků pro zákazníky a zaměstnance, tak myslete na to, že dárky by měli být originální. Pokud zvolíte jeden z těchto dárků, tak rozhodně nešlápnete vedle a všechny potěšíte.